JE HRA I PRO MĚ?

Pro koho je vhodné toto dobrodružství? Zvládne to můj tým? Zažijeme zábavu?

Rodina a kamarádi

Rodina a kamarádi

Hru si náramně užijete jak v rodinném kruhu tak i s přáteli a kamarády. Společně zažijete hodiny plné překvapení a dobrodružství.

Naplánuj si výlet

Naplánuj si výlet

Dvě hodiny plné zážitků se hrou Apoleven:Město stínů můžete skloubit s návštěvou nedalekého muzea Geocachingu a dalších památek Pevnosti Terezín

Tým

Tým

Jseš začátečník nebo máš plno zkušeností z únikových her a hledáš nové výzvy. Challengezone je originální výzvou pro tvůj tým.

Pro firmy

Pro firmy

Vyzkoušejte svůj pracovní kolektiv v cizím prostředí vyžadující spolupráci mezi členy týmu. Váš tým prověří svou zdatnost jak mentální tak i fyzickou.

Připravte se na epické dobrodružství,
které vás přenese do apokalyptického světa

Před vámi leží dvě hodiny plné napětí a adrenalinových okamžiků. Každá místnost, každý kout města skrývá nové výzvy, které musíte překonat spoluprací a chytrými řešeními. Čas běží a každý moment je drahocenný. Dokážete se spojit, využít své schopnosti a uniknout před zkázou města, než bude pozdě?

Detail hry Apoleven: Město stínů

Cena hry

Minimální počet osob potřebných pro hru jsou2 až 3 hráči dle povahy vybrané hry. Maximální počet je 6 hráčů. Optimální počet na tým doporučujeme 4-5 osob.

Apoleven: Město stínů 2 100 Kč Objednat hru Gothem

FAQ

Prohlédněte si nejčastěji kladené otázky

Faq - často kladené otázky

Hru můžeš hrát společně s rodinnými příslušníky nebo s přáteli. S kolegy z práce si hru užijete jako netradiční firemní teambuilding. Společně zažijete dvě hodiny neopakující se týmové zábavy.

Nabízíme zážitek odlišný od jiných klasických únikových her a týmových aktivit. Chalengezone otevírá jedinečnou příležitost otestovat své dovednosti v oblasti koncentrace, pozorování, řešení problémů, rozhodování a fyzické obratnosti. Vše v zábavném balení, které vám „vyčistí hlavu“.

Hlavní inspirací pro naše fyzické úkoly ve hře je pořad Pevnost Boyard. Vedle tohoto televizního pořadu jsme hledali inspiraci také ve filmech jako Kostka či Saw. Existuje mnoho počítačových her, ve kterých hledáte skryté předměty nebo řešíte hádanky. Silent Hill by mohl být uveden jako příklad.

Naše hra se skládá z šestnácti různých místností. Jedna vstupní místnost a dále patnáct dalších komnat... Všechny části jsou součástí jedné hry, kde úkolem je odhálení mysteria a únik. Hra je navržena tak, aby byla dokončena za 120 minut. K dokončení hry je potřeba špetka soustředění, špetka důvtipu, špetka obratnosti, špetka trpělivosti a selský rozum k vyřešení hádanek. Nepotřebujete žádný speciální talent. To ovšem nutně neznamená, že každý může dokončit hru v časovém limitu. O to ale přece nejde! Jde především o zábavu, která na vás čeká.

Doporučujeme si vzít oděv, který je možné si drobně ušpinit. V průběhu hry se pohybujete v historických prostorách pevnosti a místy si od prachu můžete ušpinit kolena či ruce. Jako v každé pevnosti z 18. století je třeba počítat, že se teplota v objektu celoročně pohybuje okolo 16°C v létě až po 10°C v zimě. Pro pohodlný pohyb ve hře neberte s sebou žádné zbytečné věci. Pro zdárný průběh hry nic speciálního nepotřebujete.

Ano. Po celou dobu hry na bezpečnost dohlíží náš pracovník. Hru můžete ukončit, kdykoli budete chtít a opustit pevnost.

Ano. Dárkový kupón můžete objednat jak v digitální formě tak i v podobě dárkového certifikátu, který posíláme kurýrem.

TripAdvisor

Prohlédněte si recenze od lidí přímo z TripAdvisor.com

Načítám, prosím vydržte...