Alchymista (platné vouchery Brána)

Objednat nyní
Pro skupinu
3 - 6 lidí
Skupinová cena
1 800 Kč
Obtížnost
Medium
Délka hry
120 minut
Nejlepší čas
100 minut
Adresa hry
Pod Hradbami - Kavalír 2, Terezín, 411 55
O hře:

Ztráta starého elixíru by mohla být osudná pro celý moderní svět.


Jsem mýtus. Smrt nade mnou neměla žádnou moc. Nemoci těla ani ducha se ke mně nikdy ani nepřiblížily. Podívali jste se na mě a jen stěží odhadli můj věk. Svého času jsem zastával nejrůznější profese - byl jsem lékařem, vojákem, učitelem chemie, ale především jsem byl uznávaným alchymistou. Nejmocnější králové žádali mé služby, i sám papež využíval mých znalostí. Měnil jsem kovy na zlato, kameny na drahokamy, léčil. Proč jsem se ale stal tak pronásledovaným? Měl jsem v rukou neuvěřitelnou moc. S pomocí starodávné knihy jsem odhalil tajemství věčného života!!! Abych svá tajemství ochránil, uchýlil jsem se pod ochranu pevnosti, jedné z nejmodernějších a nejmohutnějších v celém císařství.

 

Ale na ničem z toho už nezáleží, protože se kniha a dle ní vyrobený elixír dostal do nepovolaných rukou. Bez něj jsem začal stárnout a během jediného cyklu měsíce zemřu a potom zlo, proti kterému jsem celý svůj dlouhý život bojoval, zvítězí a starobylé bytosti získají opět vládu nad světem a vymažou lidstvo z povrchu zemského.

Ovšem já se nevzdám a naleznu za sebe někoho, kdo tu temnotu zastaví. Ale jak najít toho pravého, když už tu nebudu? Kde kdo se bude pokoušet získat elixír života pro sebe. Proto jsem své sídlo ještě před svou smrtí pořádně zabezpečil proti nepovolaným návštěvám. Pouze ten, který je schopen ovládnout moc elixíru pro dobro lidstva, dokáže překonat veškeré nástrahy a najít mojí laboratoř.

 

 

Dárkový kupon je možné objednat na mailu challengezone.cz@gmail.com

 

 

V případě zájmu registrace termínu, který kalendář nenabízí – kontaktujte nás

Fotogalerie:

TripAdvisor

Prohlédněte si recenze od lidí přímo z TripAdvisor.com

TripAdvisor.com a ChallengeZone.cz
Načítám, prosím vydržte...