Stráž času (Terezín)

Objednat nyní
Pro skupinu
3 - 6 lidí
Skupinová cena
1 800 Kč
Obtížnost
Medium
Délka hry
120 minut
Nejlepší čas
98 minut
Adresa hry
Pod Hradbami - Kavalír 2, Terezín, 411 55
O hře:

V roce 19352 byl objeven způsob, jak se pohybovat časem. Nadnárodní korporace ovládly svět a začaly mezi sebou nevybíravě soupeřit. K tomu používaly doslova všech prostředků a ty vedly k objevu cestování časem, což byl vedlejší produkt při hledání způsobu okamžitého přemisťování. Korporace, která jej objevila, si přirozeně uvědomila obrovské možnosti, které tato skutečnost nabízela. Nejednalo se pouze jen o komerční využití, ale také o možnost zasadit smrtelnou ránu svým nepřátelům. Čas byl najednou proměnlivý, minulost se dala přetvářet… Této zločinné korporaci se tak otevřela cesta, jak se vrátit zpátky v čase a zabránit svým nepřátelům, aby vůbec vznikli, jejich majitelům, aby se vůbec kdy narodili.

 

Ale pak se objevili Danelliané. Danelliané jsou součástí budoucnosti – naší budoucnosti nějakých milion let po nás. Samozřejmě nevypadají jako my, vyvinuli se v něco, co se dá jen těžko popsat. Danelliané mají zájem jenom o to, aby ochránili vlastní existenci. V jejich době je cestování časem už stará známá věc a pošetilí, mocichtiví a šílení lidé už měli nesčetné příležitosti vrátit se a obrátit historii naruby. Danelliané nechtějí cestování v čase zakázat – byla to součást složitého vývoje, který vedl až k nim – ale musejí ho značně omezit tak, aby zabránili pošetilcům v provedení jejích plánu.

 

A tak vznikla Stráž, která hlídá cesty časem. V každé časové epoše si otevřela náborovou kancelář a začala vybírat vhodné adepty pro službu ve Stráži Času.


Zveme vás do naší náborové kanceláře. Jako každý uchazeč o službu ve Stráži Času, absolvujete sérii testů. Jestliže uspějete, můžete být přijati a stát se Strážci času a ochránit tak naši minulost, přítomnost i budoucnost.

 

 

Dárkový kupon je možné objednat na mailu challengezone.cz@gmail.com

Na tuto hru můžete uplatnit voucher pro hru Alchymista

 

V případě zájmu registrace termínu, který kalendář nenabízí – kontaktujte nás

Fotogalerie:

TripAdvisor

Prohlédněte si recenze od lidí přímo z TripAdvisor.com

Načítám, prosím vydržte...